picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

salon kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

salon kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

Witam. Potrzebuję pomocy. Zależy mi na dobrej jakości zabiegach kosmetycznych. Potrzebna mi po prostu zaufana kosmetyczka w Krakowie. Jeśli korzystacie z usług i jesteście zadowolone, to bardzo dziękuję za polecenie i pomoc.

Nikiiii

Posty: 5

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, ale to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

mack

Posty: 12

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

yetisize

Posty: 12

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, natomiast to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bowiem to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

fanpugess

Posty: 10

 
Ja uważam, że każdy z nas winien systematycznie chodzić do kosmetyczki. Szczególnie po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też poszukuję dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Elumino56

Posty: 26

 
Polecam Muneca www.munecakrakow.pl. To salon, do jakiego chodzę od dłuższego czasu regularnie. Można powiedzieć, że jestem stałą klientką. Polecam, gdyż mają współczesne zabiegi i super kosmetologów.

Aleksisss

Posty: 6

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

CzarnyBlant

Posty: 14

 
To skorzystaj z oferty Muneca. To salon z bogatym doświadczeniem. Przed każdym zabiegiem zrobią z tobą wywiad i ocenią, czy twoja cera się nadaje do niego. Może faktycznie sporo złego słyszałaś o zabiegach, ale tak się dzieje tylko wtedy, gdy są nieumiejętnie dobrane do cery.

Kitas

Posty: 6

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, ponieważ od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. W szczególności jeśli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali stosowny zabieg :) Polecam.

Piotr_21

Posty: 13