picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Hosting, który dobry ?

Hosting, który dobry ?

Cześć.

Posiadam prostą stronę internetową, jednakże usługodawca istotnie podniósł ceny hostingu. Czy możecie mi polecić firmę, jaka proponuje dobrą jakość i przystępne ceny?

dyduch34

Posty: 19

 
Witam. Na tym forum odnalazłem sporo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, iż jestem zadowolony, albowiem wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

wiesiekj

Posty: 22

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

Damiano2

Posty: 32

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w których mogłem wybrać zakup konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

Wariat

Posty: 18

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi sporo wątpliwości, które związane są z troską posiadaczy stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, iż hosting ceni się pomiędzy innymi za uptime, a zarówno znalazłem kilka stron, na których można go śledzić w odniesieniu do usług dużo firm.

MShR

Posty: 24

 
Cześć.

Posiadam nieduży serwis internetowy, który jednakże weseli się gigantycznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć gigantyczną liczba transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz różne składniki graficzne strony. Odnalazłem do tego perfekcyjną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

mati

Posty: 22

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na jakich były stawiane.

Seba123

Posty: 9

 
Witam.
Z znacznymi nadziejami rozpoczynałem korzystać z hostingu http://ecohost.pl i muszę powiedzieć, że w żadnym stopniu się nie zawiodłem! Na uwagę moim zdaniem zasługuje przede wszystkim profesjonalizm obsługi technicznej, ponieważ pomagali mi radzić sobie z nawet najbardziej błahymi z ich punktu widzenia kwestiami, za co należy im się gigantyczny plus!

basyh

Posty: 23

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, iż wybór nie był prostym zadaniem w szczególności, gdy wypisałem sobie kryteria, które będę brał pod spostrzeżenie, ale ostatecznie udało się.

Laleczka4

Posty: 20

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w jakich mogłem wybrać zakup konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

zoferek

Posty: 14