picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Co myślicie o programie do planowania czasu pracy?

Co myślicie o programie do planowania czasu pracy?

Witam.

Gdzie znajdę firmę, która przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie polecenie wyjazdu służbowego?

dabuchus56

Posty: 15

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie należałoby od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też żąda osoby, jaka będzie nim zarządzała.

truskaweczka123

Posty: 21

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

artoor

Posty: 28

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

grax1

Posty: 19

 
Zakładom, jakie zamierzają kupić sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego niezwykle zadowoleni.

MaszMnie23

Posty: 11

 
Pamiętam, które kłopoty były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

bogacz45

Posty: 15

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych wcześniej dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, albowiem program cały czas kontroluje wprowadzane poprzez nas dane i je dodaje.

ewu1u01

Posty: 14

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Zwłaszcza wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

szymon2626

Posty: 24

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Elumino56

Posty: 26

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Facio

Posty: 20