picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

magnolia sadzonki, znacie sklep?

magnolia sadzonki, znacie sklep?

Można zamówić jałowca sadzonki i mi to przyślą do domu? Nie mam blisko sklepu ogrodniczego, wobec tego pozostaje tylko Internet.

jajosz12

Posty: 1

 
Kupiłem jodłę sadzonki w sklepie internetowym https://www.podlewane.pl/pl/p/Jodla-gorska-Compacta-C3/6514 i wszystkim polecam tam zajrzeć. Ogrody wybór sadzonek, które są świeże i bardzo szybko rosną.

090913123

Posty: 2

 
Polecam świerka rydal, albowiem u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś szczególnych wymagań. Nawozy bez problemów można będzie zamówić w sklepie internetowym, zatem bez problemów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go umieścić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

Yuri20

Posty: 4

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, bo zawsze można tam trafić na oferty, jakie są odpowiednie pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na różne nowości ogrodnicze.

irek1981

Posty: 3

 
Dzisiaj można zamówić rośliny ogrodowe sprzedaż wysyłkową i wszystko bezpiecznie do nas dotrze. Wiem, co sam z tego korzystam. Mój ogród, który mały nie jest to właśnie takie rośliny, które mi wysłali. Jestem z takich ofert bardzo zadowolony i innym również polecam.

Jasio234

Posty: 2

 
Ofert z roślinami jest niezmiernie sporo. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, że ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

aGamelo

Posty: 2

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, jakie stworzyć jej warunki. Jestem zadowolony z tego, bo w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Kupiłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam obecnie żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

Nikuś23

Posty: 3

 
Mnie się bardzo podobają jałowce sadzonki, ale nie mam niestety miejsca. Wiem, że są dostępne bardzo różne odmiany, dlatego każdy może coś dla siebie znaleźć. Lubię mieć dużo iglaków w ogrodzie, bo nie sprawiają problemów i bardzo dobrze rosną.

Jasiu560

Posty: 17